2019 Bahar Seminerleri Başlıyor!

21 Şubat 2019 Perşembe

Bilim ve Sanat Vakfı’nın gelenekselleşen seminerlerinin 59. dönemi 9 Mart - 13 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu dönemki seminer programında edebiyat, sinema, mimari, beşeri bilimler, felsefe, bilim tarihi, siyaset, iktisat, uluslararası ilişkiler gibi farklı disiplinlerden yirmi yedi farklı seminer yer alacak.

Bilim ve Sanat Vakfı 2019 Bahar Dönemi seminerleri, Cumartesi günleri vakfın Vefa’da yer alan merkezinde altı hafta sürecek. Seminerler ücretsiz olmakla birlikte, katılım için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.

* Seminer programına ilk defa katılacakların 27 Şubat - 8 Mart 2019 tarihleri arasında vakıf merkezine (Vefa Cad. No: 41 Fatih-İstanbul) kimlikleri ile gelerek Seminer Bilgi Formu’nu doldurmaları gerekiyor.

* Önceki dönemlerde seminer kaydı olan katılımcılar, kayıt tarihlerinde buraya tıklayarak seminer kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

2019 Bahar Dönemi seminerlerinin ayrıntıları için tıklayınız.

 

2019 Bahar Dönemi Seminer Kitapçığı için tıklayınız.

2019 Bahar Dönemi Seminer Çizelgesi için tıklayınız.

EDİTÖRDEN

SEMİNERLER

Vakıf faaliyetlerinin en gelenekseli olan seminerler, her yıl güz ve bahar dönemlerinde gerçekleşiyor.

DETAYLI BİLGİ


BİZİ TAKİP EDİN

Vakfımızın düzenlediği programlardan (seminer, sempozyum, panel, vs.) haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.