​​​​​​​2024 Bahar Seminerleri Başlıyor!

Thursday, March 28, 2024

Bilim ve Sanat Vakfı’nın geleneksel hâle gelen seminerlerinin 69. dönemi 20 Nisan 2024 tarihinde başlıyor. Bu dönemki seminer programında, uluslararası ilişkiler teorisi, jeopolitik, siyaset düşüncesi, İslami ilimler, yönetim düşüncesi, felsefe, bilim, tarih, edebiyat, fotoğraf ve sinema gibi farklı disiplinlerden birçok seminer yer alacak.

20 Nisan Cumartesi – 18 Mayıs Cumartesi tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2024 Bahar seminerlerinin bir tanesi çevrimiçi, diğerleri Vefa, Zeyrek ve Şakir Kocabaş salonlarında yüz yüze takip edilebilecek şekilde planlandı. Çevrimiçi yapılacağı belirtilen seminerler kayıt yaptıran katılımcılara bağlantı gönderilmesi suretiyle gerçekleştirilecek.

Seminerlere ilk defa kayıt yaptıracaklar 3 – 21 Nisan 2024 tarihleri arasında aşağıda yer alan katılımcı kayıt formunu doldurup, seminer seçimlerini yapabilirler. Katılımcı kayıt formu için lütfen tıklayınız.

 

Önceki dönemlerde Bilim ve Sanat Vakfı Seminer Programından seminer seçmiş veya kayıtlarını güncellemiş olanlar, 2024 Bahar Seminer Programına kayıtlarını 3 – 21 Nisan 2024 tarihleri arasında, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresi ve şifreleriyle giriş yaparak “Seminer Seçimi” sekmesinden seminerlerini seçebilirler. Seminer seçimi için lütfen tıklayınız.

 

KAYIT TARİHİ: 3 – 21 Nisan 2024

SEMİNER BAŞLANGICI: 20 Nisan 2024

SEMİNER BİTİŞİ:  18 Mayıs 2024


2024 Bahar Dönemi Kitapçığı için tıklayınız.

2024 Bahar Dönemi Çizelgesi için tıklayınız.

EDITOR'S CHOICE

SEMINARS

As the most traditonal activity of BISAV, the courses take place in every fall and spring of a year.

MORE INFO


FOLLOW US

Add your e-mail address here to be informed about our programs (seminars, symposiums, panels, etc.).