​​​​​​​2024 Bahar Seminerleri Başlıyor!

28 Mart 2024 Perşembe

Bilim ve Sanat Vakfı’nın geleneksel hâle gelen seminerlerinin 69. dönemi 20 Nisan 2024 tarihinde başlıyor. Bu dönemki seminer programında, uluslararası ilişkiler teorisi, jeopolitik, siyaset düşüncesi, İslami ilimler, yönetim düşüncesi, felsefe, bilim, tarih, edebiyat, fotoğraf ve sinema gibi farklı disiplinlerden birçok seminer yer alacak.

20 Nisan Cumartesi – 18 Mayıs Cumartesi tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2024 Bahar seminerlerinin bir tanesi çevrimiçi, diğerleri Vefa, Zeyrek ve Şakir Kocabaş salonlarında yüz yüze takip edilebilecek şekilde planlandı. Çevrimiçi yapılacağı belirtilen seminerler kayıt yaptıran katılımcılara bağlantı gönderilmesi suretiyle gerçekleştirilecek.

Seminerlere ilk defa kayıt yaptıracaklar 3 – 21 Nisan 2024 tarihleri arasında aşağıda yer alan katılımcı kayıt formunu doldurup, seminer seçimlerini yapabilirler. Katılımcı kayıt formu için lütfen tıklayınız.

 

Önceki dönemlerde Bilim ve Sanat Vakfı Seminer Programından seminer seçmiş veya kayıtlarını güncellemiş olanlar, 2024 Bahar Seminer Programına kayıtlarını 3 – 21 Nisan 2024 tarihleri arasında, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresi ve şifreleriyle giriş yaparak “Seminer Seçimi” sekmesinden seminerlerini seçebilirler. Seminer seçimi için lütfen tıklayınız.

 

KAYIT TARİHİ: 3 – 21 Nisan 2024

SEMİNER BAŞLANGICI: 20 Nisan 2024

SEMİNER BİTİŞİ:  18 Mayıs 2024


2024 Bahar Dönemi Kitapçığı için tıklayınız.

2024 Bahar Dönemi Çizelgesi için tıklayınız.

EDİTÖRDEN

SEMİNERLER

Vakıf faaliyetlerinin en gelenekseli olan seminerler, her yıl güz ve bahar dönemlerinde gerçekleşiyor.

DETAYLI BİLGİ


BİZİ TAKİP EDİN

Vakfımızın düzenlediği programlardan (seminer, sempozyum, panel, vs.) haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.